Back to top

Aktualności

Jesteś tutaj

Aktualności

Od serca do serca - recital Moniki Chrząstowskiej w repertuarze Wiery Gran

Kolejna odsłona Muzycznej Sceny Teatru Żydowskiego. Aktorka Monika Chrząstowska zmierzy się z repertuarem Wiery Gran – artystki, która swoim niezwykłym głosem czarowała publiczność przedwojennej Warszawy. W programie jej najbardziej znane utwory m.in. „Trzy listy”, „Gdy bierze w ramiona” czy „Tango notturno”. Na scenie obok Chrząstowskiej wystąpi Paweł Leszczyński – absolwent Akademii Muzycznej Fryderyka Chopina w Warszawie, laureat międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów akordeonowych.

Monika Chrząstowska to artystka, obdarzona mocnym, głębokim głosem i temperamentem lirycznym. Na scenie najpiękniej brzmią w jej wykonaniu tanga, żydowskie ballady i nastrojowe utwory w jazzowych aranżacjach. Obecnie jest aktorką Teatru Żydowskiego, współpracowała też z Teatrem Rampa, Teatrem Telewizji i Teatrem Rozrywki w Chorzowie, w którym wystąpiła w słynnym „West Side Story” w reż. Laco Adamika.

Paweł Leszczyński – absolwent Akademii Muzycznej Fryderyka Chopina w Warszawie, laureat międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów akordeonowych. Występuje jako akordeonista i pianista w repertuarze klasycznym i jazzowym.

Koncert odbedzie się: 16 grudnia o godz. 18:00 i 18 grudnia o godz. 19:00 na ul. Senetorskiej 35.

Bilety: normalne: 40 zł, ulgowe: 30 zł  Kup bilet